У Харківській області швидко зростає кількість захворілих на грип і ГРВІ

10.01.2023 13:32 Суспільство

Порівняно з минулим тижнем у Харківській області відмічається зростання захворюваності грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями на 50,6 %.

Про це повідомили у Харківському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України, передає «Слобідський край».

«За результатами оперативного щотижневого аналізу захворюваності на 1 тижні, 2–8 січня, з урахуванням випадків захворювань на COVID-19 (за попередніми діагнозами) захворіло 2896 осіб, з них 978 (33,8 %) дітей віком до 17 років», – ідеться у повідомленні.

При цьому показник захворюваності не перевищує показник епідемічного порога.

Госпіталізовано до лікарень області 207 хворих, з них 65 дітей.

Також у Центрі розповіли, що впродовж останніх двох тижнів в області реєструється збільшення кількості позитивних результатів щодо вірусів грипу.

«Зазначене свідчить про активність циркуляції збудника в популяції, незважаючи на те, що на поточний час інтенсивність епідемічного процесу відповідає низькому рівню», – попередили в Центрі.

Найвищий показник захворюваності зареєстровано в Лозівському районі – 213,91 на 100 тис. населення, найнижчий – у Харкові (90,43 на 100 тис. населення).

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в Харківській області було знищено 269 медичних об’єктів. У бюджеті на 2023 рік передбачені кошти на відновлення медицини в Харківській області.

Нагадаємо також, що в деокупованих громадах Харківщини відновили вакцинацію проти коронавірусної хвороби та завезли вакцини CoronaVac та Comirnaty.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко