В Multiplex в ТРЦ Dafi відбувся допрем’єрний показ фільму «11 друзів з Моршину»

Promo
26.12.2018 16:00 Суспільство
Фото: Multiplex Фото: Multiplex

Цими вихідними у жителів та гостей Харкова була змога долучитися до культурного життя в місті та побувати на допрем’єрному показі сімейної авантюрної комедії «11 друзів з Моршину».

Про те, як народжувався фільм, розповів продюсер фільму Сергій Лавренюк.

— Спершу я почув легенду про те, що Моршин створили на місці падіння метеорита, а потім знайшов історичні факти, які розповідають про те, що за часів Боніфація Штіллера в Моршині пройшов метеоритний дощ, який залишив по собі поклади залізо-нікелевих порід та осмію. Завдяки його властивостям і позитивному впливу на місцеву флору і фауну у свій час було відкрито курорт, який досі відомий своєю цілющою водою. Ця історія мене так зачепила, що я запропонував сценаристам та режисеру використати її у нашому фільмі, — розповів Сергій Лавренюк.

За словами режисера фільму Аркадія Непиталюка, спочатку задумувалася виключно дитяча історія.

— Від початку ми задумували дитячу історію, але потім зрозуміли, що дітям в будь-якому віці цікаво взаємодіяти з дорослими, копіювати їх або ж доводити свою точку зору. В результаті ми отримали добре кіно, побудоване на загальнолюдських цінностях, таких як дружба, щирість, традиції, взаємодопомога, чесність, відданість і справедливість. Тож в січні вас чекає добре сімейне кіно для всієї родини, — поділився Аркадій Непиталюк.

Актриса Олена Лавренюк поділилася враженням про свою героїню Сніжану, яку вона зіграла в цьому фільмі.

— Коли тобі випадає шанс — роби і не гальмуй! Саме так вважає моя героїня Сніжана, яка робить усе, щоб вирватися з маленького містечка і почати жити на широку ногу. Цей образ мені видався цікавим, і я спробувала зробити його досить яскравим і з певним викликом. Все вдалося, завдячуючи режисеру та крутій зірковій команді, яка присутня у фільмі, — розповіла Олена Лавренюк.

Усі бажаючі могли поспілкуватися з акторами Ксенією Ждановою, Олександром Піскуновим та взяти автографи і сфотографуватися з відомим українським музикантом, який за сумісництвом став саунд-продюсером фільму, Сергієм Бабкіним.

— Коли вся моя сім’я опинилася на знімальному майданчику — я вже не міг залишатися осторонь цього процесу і теж погодився на зйомки. Спершу говорили тільки про роль у фільмі, але в процесі я ще й написав саундтрек. Тож у цій стрічці мені довелося перевтілюватися неодноразово. Тепер наша сім’я може сміливо заявити, що це наше сімейне кіно! — поділився своїми враженнями про зйомки у фільмі музикант і актор Сергій Бабкін.

Читайте також: На Харківщині багатодітна сім'я отримала будинок. Фото