Весняні канікули: як відпочиватимуть школярі у громадах Харківської області

17.03.2023 11:58 Суспільство

У більшості шкіл Харківської області учні підуть на канікули 27 березня. Канікули триватимуть тиждень.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Департамент науки і освіти Харківської ОВА.

Лише в Шевченківській та Нововодолазькій громадах відпочинок для школярів триватиме з 3 до 9 квітня. У Куп’янській міській громаді – з 14 до 18 квітня. Різниця зумовлена тим, що в цих громадах навчання стартувало пізніше.

Крім того, у Курилівській сільській громаді розпочали освітній процес 1 березня, тому канікули не передбачені. А у Дворічанській селищній громаді у зв’язку з бойовими діями навчання ще не відновлено. Усього в області 637 шкіл працюють у дистанційному режимі.

Порівняно з кінцем минулого року кількість учителів на Харківщині зросла майже на 1000. Наразі в регіоні нараховується 19 742 вчителі.

В області навчається 240 998 дітей, з них – 14 270 одинадцятикласників. Нагадаємо, що в квітні для вступників розпочнеться онлайн-реєстрація на національний мультипредметний тест.

Нагадаємо, у закладах вищої освіти Харківської області впроваджують програму трансформації галузі «Освіта 4.0: український світанок», яка є частиною Плану відновлення України. На час війни основним завданням ВНЗ буде не допустити відпливу абітурієнтів з регіону.

Нещодавно ми писали про організацію навчання на Харківщині в умовах війни. Зокрема, в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти тих громад області, які не були в окупації.

Нагадаємо також, що Міжнародний рейтинг університетів світу Webometrics опублікував рейтинг закладів вищої освіти України. У першу десятку ввійшов один з вишів Харкова – ХНУРЕ.

Головні події Харківська область читайте на нашому сайті.