Хто переміг ще у чотирьох селищних громадах на Харківщині

06.11.2020 10:56 Вибори

ЦВК оприлюднила результати виборів голів та депутатів у Зачепилівській, Дворічанській, Солоницівській та Шевченківській селищних громадах.

Зачепилівська громада

Очільницею Зачепилівської селищної громади обрано колишню голову місцевої РДА Олену Петренко ("БЛОК СВІТЛИЧНОЇ "РАЗОМ!").

До селищної ради пройшли представники п’яти партій. Найбільше мандатів – дев’ять – отримав "БЛОК СВІТЛИЧНОЇ "РАЗОМ!": Петренко Олена Олександрівна, Порціян Інна Михайлівна, Салдан Ігор Ярославович, Косінська Ірина Володимирівна, Тимченко Ігор Владиславович, Мотринець Світлана Миколаївна, Марков Василь Володимирович, Бака Світлана Валентинівна, Гужва Наталія Миколаївна.

Вісім представників матиме "СЛУГА НАРОДУ": Федорик Сергій Юрійович, Бособрод Ярослав Володимирович, Безчасна Леся Мирославівна, Кривенко Юрій Вікторович, Кащеєв Олександр Віталійович, Згонник Вікторія Василівна, Кривень Роман Іванович, Корочанський Роман Сергійович.

ОПЗЖ отримали чотири мандати: Башкатов Іван Федорович, Сухоруков Максим Вікторович, Савчук Тетяна Іванівна, Дяченко Наталія Яківна.

Три мандати у "БЛОКУ КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!" (Дорошенко Сергій Васильович, Ільницький Михайло Миколайович, Левицька Наталія Євгенівна) та два у "Батьківщини" (Токар Олег Валерійович, Роднянко Володимир Володимирович).

Читайте також: Від якої партії буде найбільше депутатів у Харківській обласній раді

Дворічанська громада

Дворічанську селищну громаду також очолить жінка – чинна голова Дворічанської районної ради Галина Турбаба ( "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ").
Депутатами селищної ради стануть представники чотирьох політичних сил. Найбільше мандатів у ОПЗЖ – 10 (прізвища депутатів відсутні на сайті ЦВК).

"БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!" матиме сім свої представників у селищній раді: Скрипніков Сергій Вікторович, Кучер Валентин Володимирович, Третяков Леонід Петрович, Ковшарь Аліна Миколаївна, Кресало Олександр Михайлович, Шнуренко Олена Миколаївна, Овсянніков Сергій Васильович.

А "БЛОК СВІТЛИЧНОЇ "РАЗОМ!" – шість (прізвища на сайті ЦВК відсутні).

"СЛУГА НАРОДУ" отримав три мандати (прізвища на сайті ЦВК відсутні).

Читайте також: Стали відомі офіційні результати виборів ще у чотирьох містах Харківщини

Солоницівська громада

Очільником Солоницівської селищної громади став чинний голова Вільшанської селищної ради Андрій Литвинов ("БЛОК СВІТЛИЧНОЇ "РАЗОМ!").

До селищної ради пройшли представники п’яти партій. По шість мандатів отримали ОПЗЖ (прізвища депутатів на сайті ЦВК відсутні), "БЛОК СВІТЛИЧНОЇ "РАЗОМ!" (Добровольський Сергій Михайлович, Войтенко Алла Олексіївна, Стріляний Олексій Миколайович, Яковенко Світлана Іванівна, Карпенко Марине Овіківна, Кушнір Сергій Дмитрович) та "БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!" (Цимбал Сергій Миколайович, Саховська Світлана Володимирівна, Малиніна Тетяна Василівна, Ткач Дмитро Михайлович, Завалій Олександр Петрович, Стреляний Володимир Іванович).

П’ять своїх представників матиме "СЛУГА НАРОДУ": Деменко Тетяна Миколаївна, Нужний Максим Михайлович, Кушнір Юлія Михайлівна, Козлоков Антон Олександрович, Лузан Віктор Олександрович.

Три мандати у "ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНІСТІ": Пономаренко Сергій Андрійович, Околічний Ігор Федорович, Твердохліб Микола Михайлович.

Шевченківська громада

Виборчі перегони на посаду голови Шевченківської селищної ради виграв колишній очільник місцевої РДА Валерій Приходько ("БЛОК СВІТЛИЧНОЇ "РАЗОМ!").
До селищної ради пройшли представники шести партій. Найбільше мандатів – вісім – отримав "БЛОК СВІТЛИЧНОЇ "РАЗОМ!": Приходько Валерій Анатолійович, Захарченко Світлана Іванівна, Гришин Олександр Васильович, Плутцов Микола Іванович, Коптєв Сергій Веніамінович, Довгопол Іван Сергійович, Жадан Володимир Миколайович, Мельничук Олег Васильович.

По п’ять своїх представників матимуть ОПЗЖ (Проценко Наталія Борисівна, Твердохлєбов Анатолій Вікторович, Дубнюк Микола Іванович, Азаров Олександр Володимирович, Проценко Артем Станіславович) та "БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!" (Лахно Віталій Володимирович, Шмігельська Тетяна Вікторівна, Несвоєва Наталія Василівна, Буценко Олена Олександрівна, Мірошніченко Сергій Адольфович).

Чотири мандати отримала "СЛУГА НАРОДУ": Кулик Юрій Іванович, Боготалий Віталій Іванович, Соляник Григорій Петрович, Вінніченко Юрій Васильович.

По два представники матимуть "ЗА МАЙБУТНЄ" (Костюков Сергій Володимирович, Герасименко Євгеній Миколайович) та "Батьківщина" (Онищенко Наталія Володимирівна, Козир Сергій Миколайович).

Читайте також: Хто переміг на виборах у Краснограді