Ігор Райнін розповів, кого бачить на посаді нових голів районів області

Ігор Райнін розповів, кого бачить на посаді нових голів районів області

Фото Віктора Кочетова

Більшість членів команди губернатора Харківщини мали досвід роботи у бізнесі, але й також довгий час працювали на держслужбі.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю "СК" розповів голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін.

– На даний момент я маю чотирьох заступників. Це Юлія Світлична, Марк Беккер, Євгеній Шахненко і В’ячеслав Аббакумов. У той чи інший період свого життя всі вони, дійсно, працювали у бізнесі. Але при цьому кожний має величезний досвід держслужби і профільну освіту. Наприклад, Юлія Світлична – кандидат наук із державного управління, має дві вищі освіти з червоним дипломом. На держслужбі вона пройшла шлях від головного спеціаліста, начальника відділу до директора департаменту і заступника голови облдержадміністрації. Приблизно така ж картина і з іншими моїм заступниками.

Що стосується голів райдержадміністрацій, то є люди, які прийшли з бізнесу. Це і голова Дергачівського району Олександр Політуха, і голова Близнюківського – Сергій Шахматенко, й інші. Але так чи інакше вони мали відношення до сфери державної діяльності: хтось закінчував академію держуправління, хтось був депутатом районної ради. Визнаю, що їх входження на посаду держслужбовців не було безболісним, але в цілому я їх роботою задоволений. І хочу попередити, що всі голови районів обійматимуть свої посади доти, доки вони справляються з повноваженнями. Такого, що чиновників призначають навічно, не буде.

Зараз вакантними залишаються посади голів Печенізького і Красноградського районів. За словами Ігоря Райніна, поспішати з призначеннями він не збирається, хоче підібрати достойних людей, не лише професіоналів, але й патріотів.

Більш детальну інформацію та повне інтерв'ю губернатора читайте в суботньому номері газети "Слобідський край".

Ірина Гудзь

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ