Тетяна Єгорова-Луценко: Потрібно думати, як після перемоги повернути студентів

24.01.2023 17:51 Влада

Відбулося засідання вченої ради Харківської гуманітарно-педагогічної академії, де йшлося про роботу комунального закладу освіти під час воєнного часу.

Початок повномасштабного вторгнення росії суттєво вплинув на роботу Харківської гуманітарно-педагогічної академії, про це повідомляє медіа "Слобідський край". За словами ректорки вишу Галини Пономарьової, практично весь навчальний рік освітній процес відбувався в дистанційному режимі. Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко під час засідання вченої ради акцентувала увагу на кваліфікованій та якісній підготовці спеціалістів, які будуть працювати зі студентами.

– Адже від тієї основи, що буде закладена в закладах освіти, фактично, залежатиме подальша доля всієї країни, за свободу якої ми всі разом ведемо страшний бій. Тому для мене особисто та для всього депутатського корпусу питання розвитку освіти – пріоритетні. Ми вже багато зробили, але попереду ще більше роботи. Непросте завдання організації навчального процесу під час війни ми вирішили, але треба думати, як нам не тільки повернути всіх студентів після перемоги, а й підняти навчання на новий рівень, щоб успішно конкурувати із закордонними вишами, – наголосила Тетяна Єгорова-Луценко.

Вчена рада академії

Під час візиту в академію голова Харківської обласної ради також відвідала Пункт Незламності, що розташований на території закладу, та оглянула місце проживання переселенців у гуртожитку ВНЗ. Ще в травні 2022 року за ініціативою Тетяни Єгорової-Луценко обласні комунальні заклади отримали можливість розміщувати харків’ян та мешканців області, які втратили житло або були змушені покинути домівки в результаті російської агресії. Наразі в гуртожитку Харківської гуманітарно-педагогічної академії прихисток надано понад 200 особам

Окрім того, студенти, співробітники та 650 викладачів академії під час війни активно доєдналися до волонтерського руху. Волонтерську роботу студентів та викладачів неодноразово відмічали у ЗМІ, зокрема на сторінках видання «The Washington Post». 

Нагадаємо, у День Соборності в харківському інформаційно-виставковому центрі «Бузок» переглядали документальні фільми про події в Україні XX століття. Раніше ми писали, що Харківська область отримала одну з найбільших освітніх субвенцій. 

Також нагадаємо, Уряд призначив Ігоря Клименка головою Національної поліції України і поклав на нього виконання обов’язків міністра внутрішніх справ.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану