У Харкові виділили додаткові кошти на відновлення міста після обстрілів

28.02.2023 14:20 Влада
Таке рішення ухвалили депутати Харківської міської ради на позачерговій сесії, що відбулася в дистанційному режимі.

28 лютого внесені зміни до бюджету Харківської міської територіальної громади на 2023 рік. Це пов'язано з надходженням субвенції на здійснення переданих видатків у сфері освіти в сумі 76,2 млн грн. 

«За рахунок вільного залишку бюджетних коштів та перерозподілу раніше затверджених бюджетних призначень планується збільшити видатки на відновлення житлового фонду (після обстрілів) на 150 млн грн, поточний та капітальний ремонт внутрішньобудинкових систем теплопостачання та постачання холодної і гарячої води – на 110 млн грн, реконструкцію та капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі – на 40 млн грн, забезпечення безперебійного функціонування комунальних підприємств та установ – на 105,5 млн грн», – ідеться у повідомленні.

Також 31,5 млн грн планується спрямувати на фінансування військових частин у рамках «Комплексної Програми розвитку цивільного захисту, підвищення рівня громадської безпеки та забезпечення заходів щодо підготовки територіальної оборони Харківської міської територіальної громади на 2018-2025 роки».

Нагадаємо, у Харкові планують будівництво двох мікрорайонів.

Також нагадаємо, що російська армія зруйнувала в Харкові понад п’ять тисяч будівель. Нещодавно Рада прийняла закон про компенсацію за зруйноване війною житло: що потрібно знати.

Автор: Ксенія Карпенко