Скільки будинків у Харкові не підлягають відновленню: останні дані

27.02.2023 09:54 Харків
https://espreso.tv https://espreso.tv
За понад рік повномасштабної війни окупанти завдали колосальної шкоди місту Харків. Сотні будинків зруйновано, а тисячі харків'ян залишилися без житла.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на мера Харкова Ігоря Терехова в ефірі телемарафону.

З 24 лютого загарбники зруйнували в Харкові понад пʼять тисяч будівель, а півтисячі з них відновити вже не вдасться.

«Дуже великої руйнації нанесли нам російські агресори. Більше ніж 5 тисяч будинків, які зруйновані. 500 з них зовсім не підлягає відновленню. Хочу сказати, що на сьогодні 150 тисяч харків'ян перебувають без даху над головою», – розповів міський голова.

Він також зазначив, місто надає гуртожитки тим харків'янам, які залишились без житла.

Стосовно кількості відновлених будинків прозвучало наступне: за 2022 рік у місті вдалося відбудувати 136 будинків, 66 з яких були з дуже важкими пошкодженнями.

Нагадаємо, нещодавно Рада прийняла закон про компенсацію за зруйноване війною житло: що потрібно знати. Зокрема, хто може отримати компенсацію, яке житло підпадає під компенсацію, який алгоритм дій для отримання коштів, де і як отримати нове житло та багато іншого. 

Нагадаємо також, на Північній Салтівці навіть через 11 місяців від початку повномасштабного вторгнення рятувальники все ще продовжують розбирати завали будинків та розміновувати нерозірвані снаряди.

Більше новин міста Харків читайте на нашому сайті.