Уряд планує продовжити термін дії отриманих грошей за вакцинацію

09.02.2022 17:00 Влада

9 лютого на порядку денному Кабінету Міністрів з'явилися питання про продовження терміну дії "ковідної тисячі" та доплати за бустерну дозу вакцини.

На порядок денний Кабмін виніс декілька питань, пов'язаних із виплатами за вакцинацію. Про це розповіли під час онлайн-трансляції засідання Уряду.

Наразі відомо, що термін дії отриманої тисячі гривень за вакцинацію планують продовжити з 4 місяців до 9. Додатково обговорюється питання виплати 500 гривень за бустерну дозу.

Крім того, розглядається питання використання коштів для оплати комунальних послуг.

Читайте також: За добу у Харківській області 2293 людини захворіли на COVID-19

Опубліковано документ порядку денного із засідання Кабміну.

Нагадаємо, що з 19 грудня 2021 року почали нараховувати 1000 гривень тим, хто вакцинувався. Як їх отримати, як розпорядитися і в який термін – пояснює наш юридичний консультант.

Отримати допомогу зможе фізична особа – громадянин України віком від 18 років, якому присвоєно реєстраційний номер облікової картки платника податків і який має в мобільному додатку порталу «Дія» сформований сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати).