Торт для дитини: які прикраси обрати

Promo
Фото: 24tv.ua Фото: 24tv.ua

Торт на День народження для дитини – це кульмінація свята: його чекають із нетерпінням, а зустрічають із захватом. Як зробити так, щоб торт став справжнім сюрпризом для вашої дитини та запам’ятався на все життя?

Якщо ваше хобі – пекти торти – цей розділ про те, як обрати торт за складниками, можна сміливо пропустити.  Ви й так знаєте, які продукти вибирати, щоб не нашкодити вашій дитині та її гостям.

А ось тим батькам, які шукають торт на День народження дитини в кондитерських або замовляють у майстрів-кондитерів, які спеціалізуються на виготовленні тортів, наші поради знадобляться.  

Обираємо корисне

Отже, перший і головний принцип торта для дитячого свята: він повинен бути нешкідливим, а краще, якщо він буде корисним. 

Тому уважно дивимося на склад: там повинен бути мінімум консервантів та барвників.

Краще, якщо торт буде легким, без крему на основі вершкового масла – наприклад, йогуртовим, з фруктами або бісквітним.

Далі, як не дивно, варто звернути увагу на форму торта. Тут працює принцип: чим вона складніша, тим більше «хімії» всередині. Так, можна замовити торт у вигляді казкового замку, але чи вартий ефект від нього здоров’я дитини? Тому краще, якщо форма торта проста – прямокутник, коло або квадрат, а вже на цій основі створений оригінальний дизайн. Перевірте дату виробництва: торт для дитини не повинен бути «старшим» за добу, адже консервантів там мінімум. Тому, якщо ви купляєте торт у кондитерській, краще дізнатися, коли в потрібний вам день туди привозять торти з виробництва. 

Прикраси для дитячого торта – і наука, і мистецтво

Прикраси для торта – це саме те, що зробить його незабутнім. І фантазія кондитерів тут не має меж. 

НЛО, роботи, пірати, динозаври, герої улюблених мультиків – це лише маленька частина того, що може прикрасити торт для вашої дитини.  

Головні поради для батьків, які обирають прикраси для торта на День народження дитини:

          Не варто слідувати стереотипам щодо кольору. Навіть для маленької дівчинки торт не обов’язково повинен бути рожевим, а для хлопчика – блакитним. Ви ж знаєте, які кольори подобаються вашій дитині – ось і дійте відповідно! Доречним буде і зелений, і червоний, і навіть білий, якщо він відповідає тематиці торта та вподобанням іменинника.

         У виборі декору також відійдіть від правила: хлопчику – машинку, дівчинці – ляльку. Сучасні кулінарні інтернет-магазини надають багатий асортимент готових прикрас для тортів – цукрові фігурки, дзеркальні топпери, різнокольорові шоколадні сфери-намистини – все це допоможе створити справжнє незабутнє свято.  

         Обираючи прикраси, виходьте також з їх корисності – адже маленький іменинник обов’язково спробує їх «на зуб». З цієї точки зору вафельні картинки на торт – це справжня знахідка. Вони виготовляються з вафельного рисового паперу та харчових фарб, їх різноманіття зашкалює. Коштують вони небагато, а для того, щоб створити шедевр, треба всього лише обрати картинку, яка сподобається імениннику, вирізати за розміром та покласти на крем, який попередньо змастили їстівним гелем або сиропом.   

 Дотримуйтеся наших порад – і веселе дитяче свято вам забезпечене!

  

 

Автор: Ірина Мнішек