Балаклія і Лозова отримали потужні дизельні генератори

27.01.2023 09:49 Балаклія
У Балаклійську та Лозівську громади передали генератори по 264 кВт, які Харківська область отримала у межах проєкту UNOPS Ukraine.

Про це повідомили в пресслужбі ХОВА, передає «Слобідський край».

У Балаклії генератор забезпечить безперебійну роботу одного з об’єктів теплового господарства громади під час довготривалої відсутності електропостачання.

«Найближчим часом генератор буде встановлений, під’єднаний та готовий до використання. Висловлюємо слова щирої подяки за підтримку нашої громади в енергетичній незалежності та розуміння критичних потреб», – повідомили у Балаклійській міській раді.

У місті Лозова у випадку знеструмлення генератор заживить котельню, яка обслуговує майже 4000 абонентів, зокрема лікарні і дитячий садок.

«Таким чином навіть у разі тривалої відсутності електропостачання внаслідок пошкодження мереж подача тепла не припинятиметься», – сказав директор КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради Сергій Малишев.

Харків. Генератор 264 кВт – 26 січня 2023

Нагадаємо, у місті Лозова зранку 26 січня всі комунальні підприємства залишилися без електроживлення. Комунальники працювали за спеціальним графіком та застосовували альтернативні джерела живлення.

Раніше ми писали, що нещодавно за допомоги головного рабина України, Харківської обласної ради та Центру допомоги Антевка до міста Балаклія прибув гуманітарний вантаж. Поміж іншого до громади передали міський автобус.

Нагадаємо також, що 21 січня в Харківську область за участю тимчасово повіреного у справах Посольства Франції в Україні Бенжамена Роріга передали 188 генераторів різної потужності.

Головні новини Балаклія та Лозова читайте на нашому сайті.