У Малоданилівській громаді відновлюють пошкоджені через бойові дії будинки

26.01.2023 17:52 Мала Данилівка
У селищі Лісне та селі Черкаська Лозова Малоданилівської громади Харківської області займаються відновленням уже шести багатоквартирних будинків, які постраждали внаслідок бойових дій.

Про це повідомляє медіа "Слобідський край" з посиланням на очільника Малоданилівської громади Олександра Гололобова.

У селищі Лісне Малоданилівської громади у трьох двоповерхових будинках установлять нові дахи. В одному з них, крім покрівлі, буде замінено чотири залізобетонні плити перекриття.

— Вікна в будинках будуть нові у мешканців, які сьогодні знаходяться тут, або планують повернутися в найближчий час. Роботи з влаштування віконних блоків виконує будівельна організація не за кошти мешканців, — розповідає Олександр Гололобов.

Ремонт цих будинків удалося розпочати завдяки співпраці громади з благодійним фондом «Людина в біді».

— Організація праці на найвищому рівні, і вже за два дні роботи вдалося зробити великий обсяг роботи, — додає очільник громади.

У кінці грудня за допомогою обласної військової адміністрації завершилася відбудова ще двох багатоквартирних будинків у селищі Лісне та одного в селі Черкаська Лозова.

Також роботи проводилися у приміщенні Черкаськолозівської амбулаторії та дитячого садка «Колосок».

Нагадаємо, Малоданилівська громада розташована за 20 кілометрів від кордону з росією. Тож одразу прийняла на себе ворожі удари та зазнала значних руйнувань через постійні обстріли. 

Нещодавно волонтерська організація «Український Благодійний Альянс» передала Малоданилівській громаді генератор.

Нагадаємо також, що у Малоданілівській громаді з’явилась можливість відремонтувати 100 будинків. По 2 тисячі євро можуть отримати жителі громади, чиї будинки зазнали руйнувань 2-ї категорії, але які можна швидко відновити

Головні новини Мала Данилівка читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко