Балаклійський спорткомплекс «Вимпел» планують відремонтувати

18.06.2021 17:18 Балаклія

18 червня стало відомо, що в районному дитячо-юнацькькому спортивно-оздоровчому комплексі «Вимпел» Харківської області збираються провести реконструкцію.

Будівля палацу спорту введена в експлуатацію у 1970 році та ще не бачила капітального ремонту. Понад десять років тому споруду визнали аварійною, через що повноцінно функціонувати комплекс не може. Треба замінити інженерні комунікації, відремонтувати внутрішні приміщення тощо. Середня відвідуваність за добу стадіону «Вимпел» – 500 чоловік, спортивного комплексу – 250 чоловік. Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної ради.

У 2021 році на проєкт з реконструкції дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу «Вимпел» з обласного бюджету виділено 3 мільйони 500 тисяч гривень, стільки ж – з місцевого.

Читайте також: У Дергачівській лікарні відремонтують поліклінічне відділення

Проєкт реконструкції включений до надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Зокрема, передбачено реконструкцію спортивних приміщень, у тому числі басейну, залів для ігрових видів спорту та боксу. Загальна вартість проєкту – 106 мільйонів 700 тисяч гривень.

Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян, який 18 червня був у Балаклійській громаді з робочим візитом, відвідав і спорткомплекс.

– Проєкт реконструкції спортивно-оздоровчого комплексу дуже важливий для громади, оскільки це єдина локація такого рівня, яку мають можливість відвідувати жителі Балаклії. В кожній громаді мають бути створені умови для занять спортом, доступні для всіх мешканців. Це наша принципова позиція. Обласна рада приділяє особливу увагу розвитку фізкультури та спорту, а також пропаганді здорового способу життя в регіоні, – сказав Артур Товмасян.

Автор: Савелій Мякушко