У Дергачівській лікарні відремонтують поліклінічне відділення

17.06.2021 13:50 Дергачі
17 червня стало відомо, що поліклінічне відділення Дергачівської центральної лікарні Харківської області відремонтують за кошти з обласного бюджету.

Приміщення поліклінічного відділення має зауваження щодо доступності будівлі та приміщень для маломобільних груп населення згідно з вимогами Національної служби здоров’я України.

На виконання вимог НСЗУ в повному обсязі адміністрація лікарні підписала договір з ТОВ «Мегапроект Інжиніринг» на розробку проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вхідної групи та частини внутрішніх приміщень будівлі поліклінічного відділення № 1 НП «Дергачівська ЦЛ».

Згідно з проектною документацією, треба виконати такі роботи:

- обладнання вхідної групи пандусами та дверима;

- приведення розмірів внутрішніх дверей та порогів до нормативних значень;

- приведення ширини евакуаційного виходу до нормативних значень;

- обладнання в будівлі туалету загального користування та туалетом для маломобільних груп населення;

- обладнання частини внутрішніх приміщень будівлі тактильними смугами, тактильними інформаційними покажчиками, інформаційними табличками;

- облаштування холу та реєстратури згідно з діючими нормами.

На останній сесії Харківської обласної ради на ці потреби виділили 1 мільйон 200 тисяч гривень, утім цих грошей не вистачить на повний обсяг робіт. Про це директор Дергачівської центральної лікарні Дмитро Дончак повідомив голові Харківської обласної ради Артуру Товмасяну, який наразі перебуває з робочим візитом у Дергачівській громаді.

Читайте також: Як триває ремонт мосту в Дергачівській громаді. Фото

Очільник Харківської облради пообіцяв, що на найближчій сесії буде виділено ще близько 1 мільйона гривень, завдяки чому можна буде виконати всі потрібні роботи.

– Це дуже потрібний ремонт для нас. У НСЗУ є певні зауваження до нас. Зокрема, вони стосуються доступності малорухомих людей, людей з обмеженими можливостями. У принципі, у нас для цих категорій людей усе необхідне було і раніше, але є певні стандарти, згідно з якими повинен бути змінений нахил пандуса, повинен бути зроблений більш розширений туалет тощо. Щоб повністю відповідати проєкту, нам треба всього 2 мільйони 200 тисяч гривень. Обіцяний Артуром Товмасяном 1 мільйон 200 тисяч виділили, значить, і цей мільйон не змусить себе довго чекати, і на найближчій сесії нам його теж виділять, – підкреслює Дмитро Дончак. – Ті люди, які допомагали нам розробляти проєкт, сказали, що ці роботи можна зробити за місяць. Думаю, що до Дня міста Дергачі, 23 серпня, могли б встигнути.

Автор: Олександр Гаркавець