Голова громади на Харківщині виїхав до росії

07.04.2022 13:47 Балаклія
Фото: 24tv.ua Фото: 24tv.ua

Очільник Балаклійської міської ради Харківської області Іван Столбовий разом з родиною поїхав у росію.  

Про це в інтерв'ю «Фактам», яке вийшло сьогодні, 7 квітня, розповів голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

– За нашою інформацією, мер Балаклії зі своєю сім’єю залишив це місто і виїхав на територію Росії. На жаль, ми такі факти маємо, і, я переконаний, ці люди понесуть справедливе та жорстке покарання за свої дії, за зраду України і кожного мешканця населеного пункту, – сказав очільник ХОВА.

Читайте також: Нові колаборанти на службі в нових нацистів, або Вічна доля зрадників

Він додав, щодо Івана Столбового є кримінальне провадження, тривають слідчі дії, наслідком яких, на переконання Олега Синєгубова, стане оголошення підозри.

Нагадаємо, в кінці минулого місяця окупанти затримали працівників Балаклійської міськради, включаючи Івана Столбового. А через кілька днів стало відомо про те, що очільник Балаклійської громади пішов на співпрацю з росією.

Читайте також: В Ізюмі затримали зрадника, який допомагав окупантам

Голова ХОВА також розповів, яка наразі ситуація в Балаклії. Там, за словами Олега Синєгубова, ворожий танк під’їхав до центральної районної лікарні та поцілив у саму будівлю, тож лікарні, фактично, немає.

– Після цього почались звернення від окупантів до головного лікаря, щоб лікарня продовжувала працювати. Звичайно, вони отримали відповідь, мовляв, ви самі знищуєте цивільну інфраструктуру і після того набираєте такого вигляду, що ви прийшли тут когось звільняти! Ми були вимушені евакуювати 18 людей з цієї лікарні, і я хочу подякувати за відчайдушні кроки нашої екстреної, швидкої медичної допомоги Харківської області, всім лікарям, які брали участь у цій евакуації. 18 людей врятовані, вони були вкрай важкими, післяопераційними. Якби вони залишилися у Балаклії, без належної медичної допомоги вони б просто не вижили. Вони зараз у безпеці, їм надається кваліфікована медична допомога, – повідомив Олег Синєгубов.