У Балаклії двоповерхівка буде відновлена вдруге: підстава

01.03.2024 16:50 Балаклія
Зруйнована вдруге двоповерхівка в Балаклії/ Фото: Балаклійська МВА Зруйнована вдруге двоповерхівка в Балаклії/ Фото: Балаклійська МВА

У Балаклії Ізюмського району внаслідок нещодавнього ракетного удару по комунальному закладу обласної ради зазнала ушкоджень двоповерхівка на вісім квартир, розташована поблизу. Вона буде відновлена вдруге.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Балаклійської міської військової адміністрації Віталій Карабанов.

–    Внаслідок влучення ворожої ракети в цивільний об'єкт зазнав ушкоджень двоповерховий будинок поблизу, відновлений наприкінці 2023 року. Ремонт був виконаний за рахунок співфінансування з обласного і місцевого бюджетів. Наша громада взяла участь у конкурсі обласної ради «Разом у майбутнє» і перемогла. Будинок знову залишився без вікон, дверей, з пошкодженим дахом. Нам знадобилося три доби, щоб підключити його до електропостачання, відновити решту комунікацій, підручними будматеріалами забити віконні пройми, полагодити дах, – зазначає очільник Блаклійської МВА.

Наразі триває корегування проєктно-кошторисної документації на проведення відновлювальних робіт на цій двоповерхівці. 

Нагадаємо, що окупанти з артилерії обстріляли прикордонне село Золочівської громади. Росіяни вдарили  артилерією по селу Морозова Долина. У результаті обстрілів пошкоджено три приватні будинки.

Також нагадаємо, що росіяни вдарили по Вовчанську FPV-дроном: поранено 18-річного хлопця.

Автор: Тетяна Чмут