У звільненій Балаклії розпочався опалювальний сезон

04.11.2022 18:01 Балаклія

У Балаклійській громаді Харківської області 4 листопада розпочався опалювальний сезон.

Як попередили у Балаклійській міській раді, багатоповерхівки будуть підключати до тепла поступово.

– Подача тепла до багатоквартирних житлових будинків буде здійснюватися не одночасно, бо в деяких будинках пошкоджені конструкції будівель, а також внутрішньобудинкові мережі теплопостачання, які найближчим часом планується відремонтувати, – повідомили у міськраді.

Щоб вчасно запустити міські котельні, підприємства та аварійні служби працюють у посиленому режимі.

У разі аварійної ситуації в системі опалення багатоквартирних житлових будинків містянам пропонують звертатися за телефонами:

050-327-42-37 диспетчер КП БРР «Балаклійські теплові мережі»;

095-799-27-11 диспетчер КП  «Балаклійський Житлокомунсервіс»

Нагадаємо, начальник ХОВА Олег Синєгубов підписав розпорядження про початок опалювального сезону в Харківській області з урахуванням погодних умов, як це і визначено чинним законодавством.

Нагадаємо також, фахівці прогнозують, що зима буде важкою для всієї України. Тим мешканцям, у кого є пічне опалення, рекомендують запастися дровами. 27 вересня Кабмін підтримав ініціативу Мінреінтеграції щодо забезпечення безоплатною деревиною мешканців територій, прилеглих до зон проведення бойових дій. Серед восьми таких регіонів опинилася і Харківська область. На реалізацію цього проєкту виділено 562,5 мільйона гривень.