ЮНІСЕФ допоможе Балаклійській громаді у відновленні водопостачання

10.02.2023 17:52 Балаклія
Через бойові дії у Балаклійській громаді Харківської області значно постраждала система постачання та відведення води. У зв’язку з цим Балаклійський водоканал підписав з ЮНІСЕФ меморандум про співпрацю на 58 мільйонів гривень.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію.

Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ та комунальне підприємство «Балаклійський водоканал» підписали Меморандум про співпрацю, щоб надати допомогу підприємству у відновленні пошкоджених об’єктів у розмірі 58 мільйонів гривень.

— Коштом цих коштів ЮНІСЕФ у співпраці з Асоціацією водоканалів України планують виконати роботи по найважливіших об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства громади, які життєво необхідні для забезпечення населення питною водою, – зазначають у міській військовій адміністрації.

У рамках співпраці планується:

  • прокласти нову підземну ділянку центрального міського водогону, замість зруйнованої;
  • замінити ділянку каналізаційного колектора протяжністю близько 5 км та діаметром 315 мм, по якому відводяться стоки з усього міста на очисні споруди;
  • розробити проєктну документацію з відновлення чи будівництва каналізаційних мереж у Балаклійській громаді;
  • придбати новий каналізаційний насос для центрально насосної станції;
  • придбати генератор потужність 100 кіловатів тощо.

— ЮНІСЕФ спеціалізується на захисті прав та інтересів дітей, а дітям для повноцінного життя і зростання потрібні чиста питна вода та дотримання належних санітарних умов, – пояснюють у військові адміністрації.

Нещодавно ми писали про виплати на деокупованих територіях Харківщини: хто, як і коли може отримати 6600 гривень. «Слобідський край» з’ясував, як працює допомога від Міжнародної організації з міграцій.

Також ми писали, куди можуть звернутися жителі Харківської області для відновлення або отримання нових документів: алгоритм дій. Крім того, нещодавно Балаклійська громада отримала «мобільний ЦНАП».

Головні новини Балаклія читайте на нашому сайті.