Балаклійська громада отримала «мобільний ЦНАП» від шведських партнерів

31.01.2023 09:49 Балаклія
Місто Балаклія Харківської області завдяки Шведсько-українському проєкту PROSTO отримало авто та два комплекти техніки для надання послуг мешканцям.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на команду проєкту PROSTO.

У комплектацію мобільного набору для надання послуг входить ноутбук, портативний сканер, лазерний принтер та 4G Wi-Fi-маршрутизатор, aвто обладнане інвертором. Вартість авто та обладнання – 834 000 гривень.

За словами заступниці голови Місії Посольства Швеції в Україні Марії Ліндгрен-Салтанової, один з ключових пріоритетів шведської підтримки України є відновлення громад.

«Ми розуміємо важливість швидкого відновлення і, разом з тим, якісної координації та співдії на різних рівнях. Я також хочу підкреслити важливість демократичного залучення мешканців до прийняття рішень з відновлення громади – це найкраща запорука ефективних проєктів та прозорих і підзвітних суспільству процесів», – сказала вона.

Мобільний ЦНАП, Балаклія, січень 2023

«Дякуємо шведським партнерам за своєчасну, вкрай необхідну підтримку в поновленні доступу мешканців до державних послуг. Можливість надати послуги громадянам, які з певних причин не можуть самостійно дістатися в ЦНАП, є дуже важливим фактором, що впливає на швидкість відновлення життєдіяльності громади», – зазначив начальник Балаклійської міської військової адміністрації Віталій Карабанов.

Віце-прем’єр-міністр з відновлення України Олександр Кубраков підкреслив, що відкриття ЦНАПів надає можливість відбудовувати нормальне життя у звільнених громадах.

«Повернувши базову соціальну інфраструктуру в деокуповані громади, ми не тільки повертаємо туди життя, але й сприяємо поверненню українців, які змушені були покинути свої домівки», – сказав він.

Балаклія отримала мобільний ЦНАП

Нагадаємо, у Балаклійську громаду передали генератор на 264 кВт, які Харківська область отримала у межах проєкту UNOPS Ukraine.

Раніше ми писали, що нещодавно за допомоги головного рабина України, Харківської обласної ради та Центру допомоги Антевка до міста Балаклія прибув гуманітарний вантаж. Поміж іншого до громади передали міський автобус.

Нагадаємо також, що у Балаклійській громаді з вересня по січень сапери знайшли та знищили  понад 28 тисяч одиниць вибухонебезпечних предметів.

Головні новини Балаклія читайте на нашому сайті.