У Барвінківській громаді родини з дітьми отримають грошову допомогу від ЮНІСЕФ

23.02.2023 11:21 Барвінкове
У Барвінківській міській територіальній громаді Харківської області з 20 по 28 лютого 2023 року триватиме реєстрація на отримання допомоги.

Як повідомили у пресслужбі Барвінківської міської територіальної громади, ЮНІСЕФ надає сім’ям з дітьми віком до 18 років 2200 гривень на кожного члена родини, передає «Слобідський край»

Реєстрації підлягають тільки батьки і діти, інші родичі, які проживають у домогосподарстві, не можуть отримати цю виплату (окрім випадку, коли дитина знаходиться під опікою).

Для реєстрації при собі необхідно мати оригінали таких документів:

  • - паспорт
  • - ідентифікаційний код платника податків
  • - свідоцтво про народження дітей
  • - рішення про встановлення опіки (для опікунів)
  • - платіжні реквізити картки (IBAN (29 символів з UA))

Реєстрація для жителів міста Барвінкове здійснюється у відділі соціального захисту населення Барвінківського виконавчого комітету міської ради за адресою: місто Барвінкове, вул. Центральна, буд. 8, 1-й поверх, кабінет № 8.

Жителі сільських населених пунктів можуть зареєструватися у старостатах.  

Нагадаємо, у місті Барвінкове пошкоджено близько тринадцяти багатоповерхівок. Станом на 1 лютого від місцевих жителів надійшло 443 заяви про пошкоджене житло.

Раніше ми писали, що 26 січня між селами Червоне та Велика Комишуваха на невідомому вибуховому пристрої у полі підірвалися двоє чоловіків 40 та 35 років. Нагадаємо, нещодавно у село Червоне Барвінківської громади повернули світло.

Всі новини Барвінкове читайте на нашому сайті.