У Барвінківській громаді відновлюють розбиті домівки

12.12.2022 17:17 Барвінкове

У Барвінківській громаді Харківської області відновлюють населені пункти після обстрілів.

Як повідомив медіа “Слобідський край” очільник Барвінківської громади Олександр Бало, наразі ситуація у ТГ спокійна.

– Після деокупації Ізюмщини у нас все тихо. Потихеньку відновлюємо, ремонтуємо покрівлі у дитячих садочках, школах та багатоповерхівках. Місцевим виділили кошти з бюджету для закупівлі будівельних матеріалів, – розповів Олександр Бало.

За його словами, партнери громади допомогли замінити вибиті вікна. Наразі їх встановлено в адміністративних будівлях. Також нові вікна отримали найнезахищеніші верстви населення.

– У нас був ліміт до 300 металопластикових вікон, по місту ми вставили їх тільки незахищеним верствам населення. У практично зруйнованих селах заміри зробили всім жителям. З Дніпропетровської області до нас надійшла допомога, надали нам звичайне скло для вікон та шифер. Скло будемо вставляти таким самим категоріям населення. А крити шифером будемо там, де до 20 квадратних метрів пошкоджень, щоб охопити якомога більше пошкоджених домівок, – зазначив Барвінківський міський голова.

Нагадаємо, з 12 грудня у Барвінківській громаді розпочалася видача безкоштовних дров. Раніше ми писали як працюють Пункти Незламності у Барвінківській громаді. А також  у Барвінковому відновили роботу сервісні центри Пенсійного фонду України та ЦНАПи.

Більше новин про події у місті Барвінкове читайте на нашому сайті.