Як працюють Пункти Незламності у Барвінківській громаді

08.12.2022 16:12 Барвінкове

У Барвінківській громаді відкрито два Пункти Незламності та чотири пункти обігріву.

Як повідомив медіа “Слобідський край” очільник Барвінківської громади Олександр Бало, у Пунктах Незламності є цілодобове чергування, а приймають людей освітяни.

– Ми зробили всі  умови для комфортного перебування – тепло, генератор, пральні машинки, чай, кава. Ми можемо навіть у ці пункти заселяти людей, бо там є ліжка, постільна білизна, кухня, туалет та душова. Забезпечені всім. Ми залучили туди працівників освіти, зокрема дитячих садочків. Це ті освітяни, які зараз не залучені до навчального процесу, – розповів “Слобідському краю” Барвінківський міський голова.

Пункти Незламності в Барвінківській громаді

Окрім того, у Барвінківській громаді відкрили пункти обігріву на базі дитячих садочків. У цих пунктах є все те саме, що в Пунктах Незламності. За словами Олександра Бала, не вистачає лише «Старлінків».

– Розміщені всі ці пункти у різних частинах міста, аби людям було зручніше туди дібратися зі своєї домівки. Декілька днів тому я перевіряв Пункти Незламності, де побачив нашого мешканця, який прийшов випрати свою куртку. Раді, що можемо допомогти нашим людям навіть у таких незначних проблемах, – зазначив Олександр Бало.

Барвінківська громада відкрили два Пункти Незламності

Барвінківська громада: як працюють Пункти незламності

Барвінкове пункти обігріву

Адреси Пунктів Незламності та обігріву не розголошуються, бо Барвінківська громада знаходиться на невеликій відстані від ворога. Дізнатися, де знаходяться такі центри, можна з оголошень, що розміщені на вулицях Барвінкового.

Нагадаємо, у Барвінковому відновили роботу сервісні центри Пенсійного фонду України та ЦНАПи. Раніше ми писали, що територія Барвінківської громади всипана мінами та нерозірваними боєприпасами.