Коли та хто отримає безкоштовні дрова у Барвінківській громаді

09.12.2022 14:49 Барвінкове

Барвінківська громада Харківської області отримала близько 110 заяв від місцевих мешканців на безкоштовні дрова.

Як повідомив медіа “Слобідський край” очільник Барвінківської громади Олександр Бало, наразі за заявами мешканців працюють спеціальні комісії.

– На сьогодні у нас вже укладені договори, дрова завозяться на спільний склад. Спеціальні комісії їздять по домоволодіннях та проводять моніторинг. Багато заяв від мешканців, в яких є газове опалення, а вони хочуть дрова. Або від тих, хто не підпадає під категорії видачі дров – молоді та здорові, – каже Барвінківський міський голова Олександр Бало.

Після моніторингу у Барвінківській громаді проведуть виконком та виділять першочергових мешканців, які отримають безплатну деревину. Наразі до громади завезено 100 кубів дров, договір укладений на 500 кубів.

– Трохи є проблеми з лісництвом, бо одразу заготовити таку кількість дров складно. Утім, з понеділка (12 грудня) вже почнемо завозити людям деревину своїм транспортом безкоштовно. У пріоритеті села, які зазнали найбільших руйнацій, де немає світла та опалення – Комишуваха, Грушуваха. Там без категорій ми будемо везти дрова усім людям, що залишилися в цих селах. Ці населені пункти заміновані, ходити, шукати чим опалювати свою домівку мешканцям дуже небезпечно. Тому з понеділка веземо їм перші дрова, – пояснив очільник Барвінківської ТГ.

Нагадаємо, жителів Барвінківської громади за потребою можуть заселяти у Пункти Незламності.  Також у Барвінковому відновили роботу сервісні центри Пенсійного фонду України та ЦНАПи. Раніше ми писали, що територія Барвінківської громади всипана мінами та нерозірваними боєприпасами, їх вивозять тоннами. Барвінкове новини дивіться тут.