Як за один рік стати успішною громадою – історія Біляївської ТГ Харківської області

08.02.2022 12:30 Біляївка

Невелика Біляївська громада – 5,5 тисячі жителів Лозівського району – вже за перший рік роботи показала високі результати. «СК» розбирався, які складові успіху розвитку цієї ТГ.

Біляївська сільська територіальна громада об’єднала майже 5,5 тисячі жителів Лозівського району Харківської області, справжніх однодумців, які без сварок та зайвих баталій уже сьогодні, зараз, покроково будують своє успішне майбуття.

Маленька, порівняно з більшістю на Харківщині, громада вже за перший рік роботи показала високі результати. Головна складова успіху – злагоджена співпраця керівництва ТГ, депутатського корпусу, підприємців, аграріїв та небайдужих місцевих жителів.

Очільник Біляївської громади Олександр Різник поділився, що від початку створення громади були острахи не виправдати довіру людей. Але чітка взаємодія і підтримка з боку місцевого населення, вболівання за потреби людей дали результати, на які раніше тільки сподівалися.

Так, у 2021 році, у рамках реформи «Нова українська школа», Біляївською громадою було закуплено меблів та технічного обладнання для учнів та вчителів на 273,8 тисячі гривень, виконано капітальний ремонт покрівлі КЗ «Миронівський ліцей» на виділені кошти в розмірі 1,8 мільйона гривень, дофінансовано та відкрито спортивний майданчик у селі Червоне на загальну суму 189,9 тисячі гривень.

Біляївка

Біляївській громаді вистачає коштів і на центр культури – тільки апаратури та костюмів минулого року було придбано майже на 400 тисяч гривень.

Підтримують у громаді спортивні заходи: біляївські спортсмени регулярно беруть участь у змаганнях з дуатлону та футболу.