Долучаються і діти: у Біляївці виготовляють окопні свічки та маскувальні сітки

10.11.2023 15:16 Біляївка
Діти з Біляївської громади долучаються до плетіння маскувальних сіток/ «Слобідський край» Діти з Біляївської громади долучаються до плетіння маскувальних сіток/ «Слобідський край»

Жителі Біляївської громади Харківської області почали виготовляти зимові сітки для військових.

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край»  жителька Біляївської громади Валентина Віцотенко, їх команда почала волонтерити у квітні минулого року. Спочатку вони збирали тканини для «павучих» з Краснопавлівки, а потім почали виготовляти окопні свічки.

– І ось так зі свічок ми перейшли й до маскувальних сіток. А зараз вже виготовляємо «кікімори» та маскувальні такі «шапочки» на каски. За рік ми зробили до 30 «кікімор», а сітки тільки зараз почали рахувати. Свічок у нас за місяць виходили одна тисяча, – каже Валентина Віцотенко.

Біляївка маскувальні сітки

Жительки Біляївської громади плетуть «шапки» на каски військовим

Тканину для маскувальних сіток волонтери збирають самі або купують за донати від місцевих жителів. До роботи долучаються колективи дитячого садка та школи, а іноді навіть школярі. В основному на виготовлення однієї сітки йде два дні.

– Ми працюємо з волонтерами, вони дають нам запити. І наші хлопці із сіл також звертаються та кажуть, що та скільки їм потрібно сплести. Зараз чекаємо, щоб прийшов матеріал на зимові білі сітки, бо він дуже зараз затребуваний, – зазначає волонтерка.

Волонтери постійно мають потребу в тканині для сіток, а також необхідно закупати парафін для свічок. Якщо ви хочете підтримати волонтерів Біляївки та наблизити перемогу: 5375 4112 0938 8565

Нагадаємо, сільська бібліотека у Червоному стала місцем відпочинку для дітей-переселенців. А також у Червонівській сільській бібліотеці триває виставка вишитих рушників. Раніше ми писали, 108 діток з Біляївської громади Харківської області отримають набори зимового одягу: куртку, штани, черевики тощо.

Більше новин селища Біляївка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану