У громаді на Харківщині відновлюють колодязі з питною водою

23.08.2022 16:28 Біляївка
У селах Біляївської громади Харківської області місцеві жителі збирають кошти на відновлення криниць.

Про це “Слобідському краю” розповів заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Біляївської ТГ Олег Приймак.

– До сільської ради звертаються жителі багатьох сіл з пропозицією відновити у них колодязі. Так, окрема вулиця села збирає кошти та закуповує матеріали, а ми привозимо своїх спеціалістів. Реконструюємо, чистимо, облаштовуємо нові дерев'яні криниці. Насамперед така потреба виникла через воєнні дії, люди переймаються через ризики пошкодження інфраструктури. На випадок перебоїв зі світлом та водопостачанням колодязі дуже знадобляться, – розповідає Олег Приймак.

У Біляївській громаді відновлюють колодязі

За його словами, нові колодязі вже обладнали у багатьох селах громади. Спочатку їх очищають від сміття, облаштовують підхід, а потім установлюють зруб.

– Більше десятка криниць уже відновлено. Це в селах Суданка, Червоне, Закутнівка, ще чотири села на підході. Радує те, що люди висловлюють свою ініціативу та співпрацюють із сільською радою. Наразі ми активно займаємося благоустроєм громади. У цей важкий час для нас усіх хочеться зберігати порядок у громаді, – зауважив він.

У Біляївській громаді відновлюють колодязі

У Біляївській громаді відновлюють колодязі

У Біляївській громаді відновлюють колодязі

Автор: Анастасія Хушану