14 мільйонів за пів року: як Близнюківська громада допомагає ЗСУ

08.07.2024 12:50 Близнюки
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

З бюджету Близнюківської громади 14 мільйонів гривень було спрямовано на підтримку ЗСУ за запитами військових частин. На потреби військових підрозділів також були скеровані кошти, зібрані під час благодійних ярмарків. Свій внесок у справу захисту країни зробив і популярний близнюківський гурт «Курган&Агрегат».  

Про це медіа «Слобідський край» розповів очільник Близнюківської селищної ради Геннадій Король.

 – Від початку року Близнюківська селищна рада перерахувала на потреби військових 14 мільйонів гривень, не рахуючи благодійних внесків. Ми постійно влаштовуємо ярмарки, на яких кожен може пожертвувати будь-яку суму на нужди наших захисників. Тільки під час останнього було зібрано майже 42 тисячі гривень. Вони були скеровані на ремонт автівки захисників та на закупку автомобільних шин, – розповідає очільник Близнюківської селищної ради Геннадій Король.

Популярний, і не тільки в Близнюках, гурт «Курган&Агрегат» частину коштів від своєї творчої діяльності як ФОП перераховує до бюджету ради. Усі кошти, які надходять від гурту як податки, Близнюківська селищна рада скеровує на потреби бойових підрозділів. Крім цього, музикальний колектив постійно донатить на потреби ЗСУ.

На підтримку БО БФ «Єдність», яка переважно займається плетінням маскувальних сіток, працівники бюджетної сфери громади з періодичністю один-два рази на місяць перераховують свій одноденний заробіток.

 –  «Єдність» має осередки майже в усіх наших старостинських округах. Місцеві жителі добровільно допомагають армії – плетуть маскувальні сітки, «кікімори» тощо. Тканину треба закупити, а для цього потрібні гроші. Коли надходить запит від «Єдності» – бюджетники і перераховують свій одноденний заробіток, – зазначає голова Близнюківської селищної ради.

Нагадаємо, що Близнюківська громада створила власний мерч, який продаватиметься за донати для ЗСУ.

Також нагадаємо, що у Новоіванівці Коломацької громади провели благодійний концерт та зібрали 8 725 гривень на ЗСУ.

 

 

Автор: Тетяна Чмут