Близнюки: очільник громади повернувся з фронту

09.12.2022 17:21 Близнюки
Очільник Близнюківської громади Геннадій Король Очільник Близнюківської громади Геннадій Король

Голова Близнюківської громади Геннадій Король повернувся з фронту та приступив до виконання своїх повноважень.

Очільник Близнюківської громади пішов на фронт із самого початку повномасштабного вторгнення рф 24 лютого, а повернувся до виконання своїх повноважень 6 грудня. Про це повідомляє медіа “Слобідський край”

– Я повернувся до виконання своїх обов'язків тому, що я потрібен тут. Хоча мій колектив і моя команда прекрасно справлялися без мене. На фронт я повернусь у тому випадку, якщо все буде дуже погано. Якщо москалі знову підуть навалою, підуть у контратаку, почнуть захоплювати наші території, якщо під загрозою буде наша Харківщина. Тоді я все покину і піду воювати. 24 лютого я пішов боронити державу не за повісткою, а за особистою заявою. За такою ж заявою я і звільнився, – поділився зі “Слобідським краєм” очільник Близнюківської громади Геннадій Король.

Повернення селищного голови викликало справжній фурор серед місцевих мешканців. Спеціально для близнюківців виділили окремий день та години приймання – щосереди з 8:00 до 16:00. Обідня перерва з 12:00 до 13:00.

– Ми спеціально зробили окремий час приймання, адже з таким потоком наших людей я б не встигав працювати. Лише третій день я на своєму робочому місці, робочий стіл засипано різноманітними документами. Ніби на ньому С-300 розірвалася, хіба що на чолі собі документи не причепив, – сміється голова Близнюківської громади.

За словами Геннадія Короля, серед першочергових потреб у громаді – надання максимально якісних адміністративних послуг. Зокрема, робота ЦНАПів, медицини та інших важливих сфер під час війни.

– З'явилися нові виклики та нові можливості. Весь час повномасштабної війни ми обслуговуємо громади Ізюмського району. Наша Центральна лікарня стала прибутковою, ми бачимо нові перспективи. У нас багато людей у громаді, бачимо, що ВПО можуть тут залишитися жити. Уся нерухомість громади викуплена, села поповнюються. Тож ще попрацюємо і покажемо іншим, як це робиться, – каже Геннадій Король.

Також серед головних завдань у Близнюківській громаді наразі є комунікація зі старостинськими округами. Відновлення та покращення сіл на всіх рівнях. Окрім того, наступного тижня громада отримає 50 будинків для переселенців за допомогою міжнародних програм. 

– Внутрішній стан людей має бути на контролі. Маємо думати про дітей з мамами. Якщо не відкривати дитячі садочки,  то як зайняти дітей? Я спілкувався з нашими мамами, вони кажуть, що є проблема – діти вигадують собі уявних друзів. Бо діти потребують спілкування одне з одним. Це новий виклик, нова проблема – психологічна клаустрофобія. Треба витягувати людей з домівок, але не давати цьому масового характеру – прилетіти може куди завгодно. Ми більш-менш безпечна громада, значить, можна запрошувати до себе сусідні громади, – розмірковує очільник Близнюківської громади.

Нагадаємо, раніше ми писали про захисника з Близнюків, який потрапив у російський полон. Також у Близнюківській громаді дровами забезпечили близько 350 домогосподарств, а вчитель з Близнюків разом з учнями відправив свою міні-лабораторію на космічну станцію. Близнюки новини дивіться тут.