На якій стадії ремонт лікарні у Близнюках. Фото

13.10.2021 09:10 Близнюки

Станом на 12 жовтня у Близнюківській лікарні Харківської області завершують ремонт головного корпусу та харчоблока.

Нагадаємо, ремонтні роботи в лікарні стартували у листопаді 2019 року. У 2020 році у медзакладі відремонтували стаціонарне відділення. Реконструкція триває в рамках президентської програми «Велике будівництво».

Читайте також: Вовчанська лікарня почала приймати хворих на COVID-19

За словами гендиректорки Близнюківської ЦРЛ Лариси Полікової, із серпня в лікарні ремонтують головний корпус. Зараз підрядники приступили вже до внутрішніх робіт. Також лікарню підключають до додаткового живлення, тривають роботи з благоустрою.

За її словами, після реконструкції в головному корпусі на першому поверсі розташовуватиметься терапевтичне відділення, а також стаціонарне відділення для надання цілодобової допомоги. На другому – гінекологічне і хірургічне відділення, де буде доступна така послуга, як «хірургія одного дня».

– Нове в корпусі – ліфти, що полегшить роботу медичного персоналу в транспортуванні тяжких хворих. До речі, в нашому реабілітаційному відділенні вже лікуються хворі з усього Лозівського району, – додала Лариса Полікова.

У лікарні є 70 ліжок стаціонарного перебування, загалом на стаціонарі лікується більше 3000 хворих протягом року. 

Окрім ремонтних робіт, у ЦРЛ закупили нове обладнання. 

Так, минулого року в лікарню придбали апарат ШВЛ середнього класу і підсилений концентратор для роботи апарата, встановили комп'ютерний томограф. 

 

Також у лікарні встановлять ендоскопічний апарат для обстеження шлунково-кишкового тракту хворих.

Автор: Олена Загребельна