На ремонт поліклініки Близнюківської лікарні спрямують 45 мільйонів гривень

22.03.2021 12:02 Близнюки
До кінця 2021 року в Близнюках Харківської області планують завершити ремонт у центральній лікарні. Необхідні на роботи 45 мільйонів гривень спрямують із державного, обласного та селищного бюджетів.

На сьогодні Близнюківська центральна районна лікарня приймає пацієнтів не лише з навколишніх сіл громади, але й сусідніх районів.

Окрім цього, по медичну допомогу до медзакладу їдуть жителі з Донецької області.  У 2019 році в лікарні розпочали капітальний ремонт, адже приміщення відділень, які не ремонтували близько 80 років, не відповідали сучасним вимогам. 

Тому було підготовлено проєкт реконструкції будівель лікарні, який отримав фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Проєкт передбачає реконструкцію частин приміщень головного корпусу, стаціонарного, будівлі поліклініки та харчоблока.

За словами головної лікарки Близнюківської ЦРЛ Лариси Полікової,  на сьогодні у лікарні вже практично завершився ремонт стаціонарного корпусу. На черзі – капітальний ремонт поліклінічного відділення, яке щороку приймає близько 90 тисяч пацієнтів. 

— Планується перекрити дах поліклінічного відділення, оновити систему водопостачання та водовідведення, замінити проводку, провести всі внутрішні роботи, — розповіла Лариса Полікова.

За словами голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна, ремонт у будівлі, де знаходиться поліклініка, планується провести до кінця 2021 року. Відповідні кошти передбачені в державному, обласному та місцевому бюджетах.

— На завершення ремонтних робіт у лікарні буде спрямовано більше 45 мільйонів гривень — кошти ДФРР, у співфінансуванні з обласного та селищного бюджетів. Це гарний приклад плідної співпраці державної та місцевої влади задля розбудови територій. Медичний заклад дійсно потребував оновлення, і досягти успішного результату вдасться завдяки об’єднанню зусиль, — повідомив голова Харківської обласної ради Артур Товмасян.

За його словами, за рахунок коштів ДФРР у співфінансуванні з обласного бюджету цього року на Харківщині планується провести роботи на кількох об’єктах. Так, окрім фінансування ремонту Близнюківської лікарні, йдеться про виділення коштів на будівництво онкоцентру (1 та 2 черги), реконструкцію очисних споруд у Малинівці та капітальний ремонт Лозівського будинку культури.

Також за кошти ДФРР розпочнеться будівництво фізкультурно-оздоровчих комплексів у Люботині та Чугуєві, яке здійснюватиметься у співфінансуванні з місцевих бюджетів.