П’ять громад Харківщини отримають кошти від Державного фонду розвитку

13.04.2021 15:11 Близнюки
Проєкти Лозівської, Чугуївської, Люботинської, Близнюківської та Малинівської громади Харківської області потрапили до переліку об’єктів, що можуть бути профінансовані цьогоріч коштом ДФРР.

Кабмін оприлюднив перелік проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися цьогоріч коштом ДФРР.

Читайте також: У Південному запрацював садок із програми «Велике будівництво»

На Харківщині урядовці затвердили сім таких проєктів – два у Харкові та п’ять у громадах області. Загальна сума фінансування складає понад 228 мільйонів гривень. П’ять з цих проєктів уже фінансувалися коштом ДФРР. Як повідомляють у ХОДА, серед переможців два «новачки» – будівництво фізкультурно-оздоровчих комплексів у Люботині (понад 14,7 мільйона гривень) та в Чугуєві (понад 30 мільйонів гривень).

У Лозовій за кошти ДФРР продовжать капітально ремонтувати міський палац культури (понад 17, 3 мільйона гривень). У Малинівській громаді в рамках програми «Велике будівництво» триватиме реконструкція очисних споруд (понад 45, 9 мільйона гривень). А в Близнюківській – реконструкція центральної районної лікарні (понад 43,6 мільйона гривень).

Окрім цього, у 2021 році ДФРР має спрямувати гроші на будівництво Харківського обласного онкоцентру (перша черга будування – понад 56,3 мільйона гривень, друга черга – 20 мільйонів гривень).

Читайте також: Реконструкція Мереф’янської лікарні коштує майже 29 мільйонів гривень