У Лозовій відремонтують ще одне відділення лікарні

19.05.2021 17:10 Лозова
Фото: lozovarada.gov.ua Фото: lozovarada.gov.ua
Реконструкція акушерсько-гінекологічного відділення Лозівської лікарні Харківської області має завершитися до листопада 2021 року. Проєкт фінансується за угодою Уряду України з Європейським Інвестиційним Банком.

Після реконструкції приймального відділення у Лозовій взялися за капітальний ремонт акушерсько-гінекологічного відділення. 18 травня представники Програми розвитку ООН обговорили з підрядником, медиками та керівництвом громади деталі реалізації проєкту реконструкції та оглянули інші відділення Лозівського територіального медичного об’єднання. Як повідомляють у Лозівській міській раді, загальна вартість ремонтних робіт в акушерсько-гінекологічному відділенні складає майже 9 мільйонів гривень. Уже виділили першу частину коштів – понад 2,28 мільйона гривень. Громада також співфінансує роботи – з місцевого бюджету на оновлення відділення спрямували 456 тисяч гривень.

Читайте також: Як після реконструкції змінився вигляд Красноградської лікарні – ФОТО

Керівник проєкту ПРООН Ігор Кістеньов-Кавказький підкреслив, що наразі завершується перша фаза Програми для відновлення України. Проєкти, що увійшли до неї, зокрема і ремонт  акушерсько-гінекологічного відділення у Лозовій, мають реалізувати до листопада цього року.

Водночас він закликав лозівчан підготувати та подати свій проєкт на другу фазу Програми, прийом заявок розпочнеться влітку. Під час другої фази в Україні мають реалізувати 200 проєктів загальною вартістю 340 мільйонів євро.

Автор: Андрій Соха