У селищі Близнюки запрацювала школа відповідального батьківства

15.03.2023 11:49 Близнюки
Джерело: Близнюківська селищна рада Джерело: Близнюківська селищна рада

Батьки з п’ятьох родин селища Близнюки та інших населених пунктів громади будуть посилювати свій батьківський потенціал.

Як повідомила кореспондентці медіа «Слобідський край»  начальниця служби у справах дітей Близнюківської селищної ради Аліна Бухвостова, посилювати свої виховні навички будуть батьки з п’ятьох родин. Зокрема, це стосується тих, хто опинився у складних життєвих обставинах. Така школа запрацювала в громаді вперше, хоча розвивати ідею у громаді почали ще до початку повномасштабного вторгнення.

– Батьки добровільно погодилися пройти нашу школу. Заняття проходитимуть один раз на тиждень протягом трьох місяців. Перше заняття пройшло 13 березня, ми запросили туди різних фахівців – лікаря-педіатра, майстра манікюру та педикюру, перукаря. Вони розповіли батькам про догляд за собою та малечею, а майстриня з манікюру підготувала для них невеличкі подарунки, – розповіла Аліна Бухвостова.

За її словами, батьки охоче ставили питання фахівцям та були задоволені першим заняттям. Наразі в громаді планують розширювати можливості школи, адже й інші батьки висловили зацікавленість у проходженні таких занять.

– До нас почали звертатися батьки навіть не з тих категорій, з якими ми працюємо. Ми дуже раді, що така ініціатива була добре прийнята в нашій громаді. Ми наразі шукаємо нові теми для занять та вдосконалюємо нашу школу. Хочемо після кожного заняття дарувати батькам невеликі подарунки, аби заохотити їх до посилення вихованих навичок, – зазначила начальниця служби у справах дітей Близнюківської селищної ради.

На першому занятті батькам також розповіли про шкідливість тютюнової і алкогольної залежності та їхній вплив на життя дітей.

Нагадаємо, Близнюківська громада підписала меморандум про співпрацю з поліцією. Раніше ми писали, що у Близнюківській громаді назбирали 280 тисяч гривень для ЗСУ. 

Також нагадаємо, аграрії з Близнюківщини допомагають військовим харчами, автівками та зброєю.

Інші новини Близнюки та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану