Феєричний флешмоб і драйвовий концерт: як Богодухів відзначав День міста

12.08.2021 12:26 Богодухів
Фото: Богодухівська міська рада Фото: Богодухівська міська рада
Минулої суботи, 7 серпня, у Богодухові гуляли одразу три свята, включаючи День міста. Міська влада підготувала жителям громади насичену й цікаву програму – флешмоб, концерт, феєрверк. Не забули і про маленьких жителів громади, для яких працювало багато різноманітних атракціонів. Богодухівці залишилися задоволеними святом і залюбки ділилися яскравими світлинами з гулянь у соцмережах.

Поздоровили ветеранів

Минулий тиждень став знаковим для Богодухівської громади. 7 серпня в Богодухові відзначали одразу три свята – 450-річчя з часу першої писемної згадки про Богодухів, 78-му річницю його визволення від нацистських окупантів та День міста. Напередодні цієї дати Богодухівський міський голова Володимир Бєлий разом із секретарем міської ради Рамазом Гамбарашвілі, заступником Любов’ю Рогинською та головою ветеранської організації Надією Починок відвідали найповажніших жителів громади – ветеранів Другої світової війни. Наразі в Богодухівській громаді проживають учасники бойових дій Олександра Церковна (село Семенів Яр), Павло Супрун та Микола Корх (обидва із села Губарівка); інваліди війни Олександра Гаврилюк (селище міського типу Гути), Іван Мовчан (село Сазоно-Баланівка) та Костянтин Сердюк (село Мерло); жертва нацистських переслідувань Емма Амеліна (Богодухів); учасник війни Любов Мороз (Богодухів) та почесний громадянин міста, дитина війни Віктор Гринько (Богодухів).

Богодухівський міський голова Володимир Бєлий особисто привітав кожного ветерана і їх родини з прийдешнім святом і вручив подарунки.

– Ці люди мають велику життєву силу і міцний гарт. Незважаючи на поважний вік, у них такий оптимізм, таке бажання жити, радіти сьогоднішньому дню, це просто неймовірно, – зазначив Володимир Бєлий. – Вони воювали, працювали все життя, відбудовували країну, ростили дітей, а зараз заслуговують нашої підвищеної уваги. Їх залишилися одиниці, і вони – наша пам’ять, наша совість і наша відповідальність.

У населених пунктах міський голова також спілкувався з жителями, які проживають поруч з ветеранами, відповідав на їхні наболілі запитання, закликав шанувати подвиги ветеранів, не забувати про їх добробут і цінувати кожну мить, проведену поруч з ними.

Читайте також: У Богодухівській лікарні встановлять сонячні батареї

Обласні відзнаки

Також напередодні свята до Богодухівської громади завітала заступник голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол. Вона взяла участь у сесії Богодухівської міської ради, під час якої вручила грамоти Харківської обласної ради з нагоди прийдешніх свят.

Тетяна Біловол зазначила, що завдяки зусиллям і щоденній праці кожного жителя Богодухівська громада сьогодні розцвітає, розвивається і впевнено крокує в майбутнє.

– Важливо консолідувати зусилля всіх гілок влади, депутатів, громадськості, щоб ці кроки були впевненішими та рішучішими, – зауважила Тетяна Біловол.

Міський голова Володимир Бєлий подякував Тетяні Біловол за постійну увагу до проблем громади та підтримку соціально значущих для Богодухівської громади ініціатив.