У Краснокутській громаді на Харківщині проведуть фестиваль борщу

28.07.2021 16:05 Краснокутськ
22 серпня в Краснокутську Харківської області відбудеться фестиваль-конкурс «На борщ!». До участі запрошують усіх охочих мешканців громади.

Як розповіла "Слобідському краю" Краснокутська селищна голова Ірина Карабут, фестиваль борщу буде організований 22 серпня у парку РТП (СХТ). Цієї весни і влітку за підтримки селищної ради небайдужі мешканці Краснокутська розчистили парк від сміття і чагарників.

Читайте також: Мешканців Краснокутщини вчать писати гранти

- Ми проводимо цей фестиваль, щоб показати, що ця територія може стати зоною відпочинку і може використовуватися громадою, - зауважила Ірина Карабут.

До участі у фестивалі борщу запрошують мешканціі старостинських територій, працівників закладів культури і освіти Краснокутської територіальної громади, апарат селищної ради, фермерські господарства, працівників установ та організацій громади, а також охочих з сусідніх територіальних громад, учасники клубів, цілі родини та окремих жителівгромади.

Участь у Фестивалі безкоштовна.

Команди — учасниці Фестивалю для приготування борщу можуть використовувати будь-який рецепт. Використання кількості інгредієнтів не обмежується.

Застосована рецептура за бажанням команди може рекламуватися, а може не розголошуватися.

Заявку для участі необхідно подати до 8 серпня 2021 року(включно) в електронному вигляді на e-mail: [email protected] або безпосередньо у відділ культури та туризму Краснокутської селищної ради. Контактна особа: головний спеціаліст відділу культури та туризму ЮХНО Інна Вікторівна ((05756) 3-09-62).

Більш детально з умовами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Краснокутської селищної ради.