На Харківщині поліція вилучила безакцизні цигарки та алкоголь

29.04.2022 12:50 Богодухів
Фото: Богодухівський районний відділ поліції Фото: Богодухівський районний відділ поліції
У Богодухівській громаді Харківської області поліціянти вилучили 56 пачок цигарок та 211 пляшок з алкоголем.

Про це повідомили у Богодухівському районному відділі поліції. 28 квітня 63-річний житель звернувся до Богодухівського РВП та повідомив, що у місцевому магазині торгують спиртними напоями. Під час перевірки інформація підтвердилась. З торгового приміщення поліція вилучила 211 пляшок з алкоголем.

Крім того, поліція виявила іншого 60-річного порушника у місті Богодухів. Він незаконно торгував тютюновими виробами та сипучою речовиною, схожою на тютюн. На продукції були відсутні акцизні марки, всього вилучили 56 пачок цигарок.

– Відносно порушників складені адміністративні протоколи за ст. 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зібрані матеріали направлені до суду для прийняття рішення, – повідомляють у поліції.

Нагадаємо, з 19 квітня на всій території Лозівського району Харківської області заборонено торгувати алкогольними напоями.

Автор: Максим Леман