У всьому районі Харківської області заборонили продаж алкоголю

Фото: varta1.com.ua Фото: varta1.com.ua

Відсьогодні, 19 квітня, на всій території Лозівського району Харківської області заборонено торгувати алкогольними напоями.

Відповідний наказ підписав голова Лозівської районної військової адміністрації Володимир Ромах. Про це повідомили у Первомайській міській раді.

– Заборонити з 9:00 19 квітня 2022 року на території Лозівського району Харківської області торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, і дезінфекційних засобів), до окремого наказу, але не пізніше ніж  час дії правового режиму воєнного стану, – йдеться в наказі.

Читайте також: У Біляївській громаді штрафуватимуть за викинуте на вулиці сміття

Контролювати виконання наказу буде Лозівський відділ Головного управління Національної поліції Харківської області та органи місцевого самоврядування.

Фото зі сторінки Первомайської міськради у Facebook

Нагадаємо, що в Лозівській громаді це вже повторна заборона на продаж алкоголю.

Лозівську громаду, яка зазнала 17 ракетних ударів від російських окупантів, відвідав голова Харківської ОВА Олег Синєгубов. Він оглянув об’єкти критичної інфраструктури, пошкоджені будинки, їх тут більше 200.

– У громаді вже проводять детальний облік усіх пошкоджень та визначили першочерговість відновлювальних робіт. Громада забезпечена гуманітарними наборами, медикаментами, всім необхідним для вимушено переселених осіб. Регулярно з обласного штабу спрямовуємо допомогу. Із військовим командуванням провели важливу нараду. Ми все ж рекомендуємо жителям тимчасово виїхати до більш безпечних місць, оскільки спільно із ЗСУ прогнозуємо розгортання бойових дій саме на цих територіях, – сказав Олег Синєгубов.