Нову техніку отримали комунальники Богодухівської громади. Фото

27.01.2022 16:04 Богодухів
Фото: Богодухівська міська рада Фото: Богодухівська міська рада

У місті Богодухів Харківської області комунальники отримали нову багатофункціональну машину.

Про важливість придбання нової комунальної техніки та плани на майбутнє «Слобідському краю» розповіли у Богодухівській міській раді.

Наразі відомо, що вартість дорожньої комбінованої машини складає 2 мільйони 863 тисячі 500 гривень. Крім того, автомобіль на базі МАЗ має навісне обладнання.

Читайте також: У Богодухівській центральній лікарні з'явився новий кисневий генератор. Фото

Перевагою даної машини є її багатофункціональність. Взимку використовуватимуть для посипання доріг та розчищення від снігу, а влітку – для поливу проїзної частини. Крім того, техніка може використовуватися як самоскид для перевезення вантажів.

 Важливість придбання нової техніки підкреслив Богодухівський міський голова.

– Минулий рік наша громада розпочала з 1 одиницею снігоочисної техніки, яка єдина була на ходу.  Стало зрозуміло, що працювати без сучасної техніки неможливо. Цю зиму ми зустріли вже з 7 одиницями та плануємо використовувати нову техніку цілорічно, з максимальною віддачею, – зазначив Володимир Бєлий.

Нагадаємо, що нові одиниці снігоочисної техніки придбали для КП «Богодухівжитло» Харківської області. Снігоочисна техніка такого типу дуже компактна та мобільна, ефективна на тротуарах, стежках та придворових територіях. У Богодухові використовували її і для очищення ставка та прилеглої ділянки до свята Водохреща.