У Богодухівській громаді запустили соціальний автобус. Розклад

31.03.2022 18:06 Богодухів
З 31 березня у Богодухівській громаді Харківської області запровадили соціальні автобусні маршрути.

Вчора, 30 березня, Богодухівський міський голова Володимир Бєлий на свої сторінці у Facebook розповів про ситуацію в громаді. Він окреслив найголовніші проблеми в ТГ на сьогодні. Одна з них – логістика. Це сталося через те, що міжміські перевізники і ті, які їздили між населеними пунктами, наразі не працюють на території громади. Для вирішення цього питання в Богодухівській ТГ запустили соціальний автобус. Це шкільні автобуси, на яких люди з усіх населених пунктів громади могли дістатися до Богодухова, щоб мати можливість відвідати поліклініку, аптеку, магазини тощо.

Відповідне рішення про запровадження соціальних автобусних маршрутів було прийнято сьогодні, 31 березня, на сесії Богодухівської міської ради. За словами Володимира Бєлого, проїзд безкоштовний для місцевих і внутрішньо переміщених осіб, перевезення здійснюватимуться за рахунок міської ради.

До речі, з найближчої суботи, 2 квітня, з автостанції «Богодухів» відновлюється рейс Богодухів – Харків. У цей день автобус вирушатиме о 7:30 і 13:00. Ціни на білети такі: Планерна – 15 гривень, Крисине – 25 гривень, Максимівка – 30 гривень, Горького – 35 гривень, «Бесідка» – 40 гривень, Вільшани – 55 гривень, Харків – 100 гривень. Про це повідомляє місцеве видання «Маяк».

Читайте також: Життя налагодиться і ми розберемося, хто займався мародерством – очільник Богодухівської ТГ

Також наразі в громаді є проблеми з реєстрацією внутрішньо переміщених осіб, яких у Богодухівській громаді налічується майже 11 тисяч. Це треба, аби вони отримали довідку ВПО, з якою зможуть отримати виплати від держави.

– Наразі у нас дуже напружена робота з нашим ЦНАПом, який працює без вихідних, аби зареєструвати всіх внутрішньо переміщених осіб. Сподіваємося, що вже найближчим часом запрацює портал «Дія». Це дасть змогу розгрузити ЦНАП. На сьогодні це для нас завдання номер один, щоб люди не втратили можливість отримати ті виплати, які надає держава, – каже Володимир Бєлий.

Крім цього, він додав, що аграріям, які наразі готуються до весняно-польових робіт, буде надана всіляка підтримка і допомога міськради у вирішенні питань, пов’язаних з безпекою виходу у поля, пальним, кредитами тощо.

Автор: Савелій Мякушко