Богодухівщина: про харчування, ліки та соціальні послуги

У Богодухівській громаді міський голова Володимир Бєлий провів нараду із заступниками, в ході якої розглянули ситуацію в громаді.

У Богодухівській громаді ситуація стабільна, зараз тут працюють над усіма сферами життєдіяльності, аби забезпечити стабільну роботу ТГ. Так, у громаді розпочалася робота з видачі довідок вимушеним переселенцям. Зараз тут працюють над підключенням віддалених робочих місць у старостинських округах для ліпшого обслуговування населення в селах.

Крім того, в громаді забезпечено обслуговування переселенців, до їх місця розміщення виїздить сімейний лікар двічі на тиждень. Нині в громаді знято напругу із забезпеченням новонароджених і дітей до трьох років необхідним харчуванням і засобами гігієни. Посилено працюють соціальні працівники громади, всього 51 працівник обслуговує 536 мешканців громади, що потребують соціальної послуги догляду вдома.

Читайте також: У громаді на Харківщині запрацювали банкомат та термінал ПриватБанку.

На Богодухівщині працюють усі аптеки, лікарські засоби завозять з інших областей. Місцеві жителі та переселенці можуть отримувати медикаменти і за програмою "Доступні ліки".

Громада забезпечена продуктами харчування, тут працюють усі промислові підприємства, які виробляють м’ясо та ковбасні вироби, молочну продукцію, рибні консерви. В середньому на території громади споживання хліба становить 12 тисяч 500 буханок, таку кількість забезпечують привізні постачальники та місцеві виробники. Випіканням хлібобулочних виробів у громаді займаються приватні пекарні, заклади освіти, підприємства, ФОПи, фермерські господарства. Крім того, громада забезпечена борошном, деякими видами круп та олією власного виробництва.