Борівщина: окупанти мародерствують та складають «чорні списки» нелояльних

23.04.2022 17:50 Борова

Станом на 23 квітня Борівська громада Харківської області продовжує залишатися під контролем російських окупантів.

Про це повідомляють у Борівській селищній раді. Вчора військова “комендатура” окупантів провела в одному із сіл Заоскіллі масові перевірки. У домівках проводили обшуки, деяких людей змушували роздягатись: перевіряли наявність націоналістичних татуювань. Крім того, російські військові складають свої «чорні списки» нелояльних до окупаційної влади громадян.

Почали надходити повідомлення про мародерства на території громади. Так, у Боровій зламані гаражі та відомо про викрадення окупантами автомобіля «Москвич». Пограбували магазин і приватну домівку в Пісках-Радьківських.

Попри складні умови, у громаді працюють деякі магазини, завозять хліб. Працює і центральна лікарня.

– Вже тиждень на значній частині території громади відсутня електрика через пошкодження підстанції в Куп’янську. З цієї причини електропостачання також немає в Куп’янську та Ківшарівці, — йдеться у повідомленні.

Внаслідок відсутності електрики  немає водопостачання, організовується підвіз води. У деяких населених пунктах немає і газу. Зв'язку немає взагалі на території всієї громади.

– Складна ситуація в галузі тваринництва – окупанти не допускають працівників господарства до виконання своїх обов’язків повною мірою. Корови дояться лише частково і нерегулярно, належний догляд не здійснюється, — кажуть у селищній раді.

Нагадаємо, військова «комендатура» окупантів очолюється російським полковником та командою місцевих зрадників. На території Борівської громади є спроби створити орган «громадського контролю», до якого залучають місцевих жителів із сумнівною репутацією.