Борова отримала від благодійників генератори та ноутбуки

28.12.2022 17:48 Борова

Первинна ланка медицини у селищі Борова Харківської області отримала 13 ноутбуків від міжнародної неурядової організації MedAir.

Про це повідомили у пресслужбі Борівської селищної ради, передає «Слобідський край».

«Забезпечення комп’ютерною технікою є необхідною умовою роботи первинної медицини, адже сімейні лікарі повинні мати доступ до сучасних технологій, користуватися ними і, зокрема, працювати з електронною системою охорони здоров'я. На жаль, під час воєнних дій та окупації Борівщини частина техніки була втрачена, тож ці ноутбуки надзвичайно важливі для роботи Борівського центру ПМСД», – повідомили у селищній раді.

Генератори Борова отримала від партнерів UAid Direct.

Борова. Генератори від UAid Direct. 2022

«У рамках співпраці Борівської селищної ради та волонтерського об’єднання UAid Direct для потреб Борівської громади благодійники передали п’ять бензинових генераторів потужністю 5 кВт. Генератори будуть передані на старостинські округи для забезпечення пунктів обігріву», – йдеться у повідомленні.

У селищній раді подякували організаціям UAid Direct і MedAir за допомогу громаді.

Нагадаємо, військові передали дітям селища Борова та громади подарунки до свят.

Нагадаємо також, що минулого тижня у селищі Борова працювали мобільні бригади лікарів з Харкова. У листопаді в селищі Борова відкрилося відділення банку. Крім цього, у селищі Борова з’явився модульний будинок для місцевої «швидкої».  

Головні новини Борова ви зможете прочитати на нашому сайті.