Військові передали дітям селища Борова та громади подарунки до свят

27.12.2022 11:52 Борова
Цьогоріч діти Борівської громади Харківської області писали листи не тільки Святому Миколаю, але й українським військовим. Селищна рада зібрала малюнки та листи і передала військовим, які потім подарували дітям новорічні подарунки.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Борівську селищну раду.

У селищі Борова та навколишніх населених пунктах діти писали листи не тільки Святому Миколаю, але й воїнам Збройних Сил України. Працівники Борівської селищної ради зібрали такі листи та малюнки дітей Борівщини і передали їх військовослужбовцям з Львівської області, які зараз захищають Борівську громаду від окупантів.

— Чи не найбільше дитячих побажань, листів та малюнків було адресовано нашим захисникам, які нині боронять Україну від ворога, звільняють українські території, повертають діткам дитинство і безпеку в рідні домівки. Такі щирі дитячі послання підтримують наших воїнів, додають їм наснаги й сил у боротьбі з агресором і навіть стають своєрідними оберегами у боротьбі зі злом, – зазначають у селищній раді.

Своєю чергою, військових розчулила творчість дітей Борівщини, тому на знак вдячності вони зібрали та передали дітям солодощі, м’які іграшки, настільні ігри, розмальовки, фарби, олівці та інші подарунки до новорічних свят.

Усі подарунки будуть розподілені та передані дітям.

Іграшки та солодощі, які передали військові для дітей селища Борова

Нагадаємо, що у селищі Борова планують відновити регулярне автобусне сполучення з містом Харків через Ізюм. Раніше у Боровій працювали «Лікарі без кордонів» та мобільні бригади медиків з Харкова.

Новини селища Борова та громади читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко