Борова отримала від благодійників продуктові набори і насіння овочів

09.05.2023 17:21 Борова

У селище Борова Харківської області надійшла чергова партія гуманітарної допомоги від американського благодійного фонду «Global Empowerment Mission».

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Борівську селищну раду, для жителів громади передали 1440 продуктових наборів, до складу яких входить також насіння овочів, що дозволить людям посадити та отримати врожай у перспективі.

Гуманітарна допомога буде розподілена між жителями села Богуславка, Вищесолоненського та Ізюмського старостинських округів, а також мешканцями Борової, які не отримали її в квітні. Видаватиметься вона у розрахунку один набір на одне домоволодіння. Сьогодні продуктові набори вже доставлені до Богуславки та Вищого Солоного і видаються громадянам.

Як пояснила заступник Борівського селищного голови Карина Шевченко, яка координує питання гуманітарної допомоги в громаді, допомога від благодійного фонду «GEM» надходитиме до Борівщини і надалі та роподілятиметься між мешканцями усієї громади.

Борова, Харківська область. Гуманітарна допомога від американського благодійного фонду «Global Empowerment Mission»

Завтра, 10 травня 2023 року, з 09:00 у приміщенні ФОКу здійснюватиметься видача гуманітарної допомоги від благодійного фонду «GEM» жителям вулиць Привокзальна, Партизанська та провулку Миру селища Борова, які не отримували її у квітні.

Допомога видаватиметься кожному особисто під підпис і фото.

Відповідальним особам обов’язково при собі мати поіменні списки мешканців вказаних вулиць та багатоквартирних будинків.

Нагадаємо, після тривалої перерви розпочинає працювати відділення Ощадбанку в селищі Борова.

Нагадаємо також, що у селищі Борова відповідно до програми «Доступні ліки» за рецептом сімейного лікаря можна отримати ліки безкоштовно або зі значною знижкою.

Нещодавно ми писали, як волонтери встановили спеціальні годівнички для безпритульних тварин у селищах Борова та Ківшарівка Харківської області.

Головні новини  Борова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.