Колаборанту, який працював у «міліції» селища Борова, повідомили про підозру

16.12.2022 13:26 Борова
Ізюмська окружна прокуратура Харківської області заочно повідомила про підозру чоловіку, який під час окупації обіймав посаду «чергового» у так званій «народній міліції» в селищі Борова.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну прокуратуру.

Ізюмська окружна прокуратура встановила чергового колаборанта, який співпрацював з росіянами під час окупації Ізюмського району. Зрадником виявився 44-річний чоловік, який у травні обійняв посаду «чергового» в так званій «народній міліції» у селищі Борова. Він приймав та реєстрував заяви про скоєння кримінальних правопорушень та брав пояснення у місцевих жителів.

Наразі прокуратура заочно повідомила колаборанту про підозру за фактом добровільного обіймання посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території. Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від 12 до 15 років. Також статтею передбачено позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Нагадаємо, раніше у селищі Борова викрили двох чоловіків і жінку, які працювали в «народній поліції». Також російські окупанти обстріляли фермерське господарство у селі Підлиман неподалік від Борової.