У селищі Борова викрили ворожих поплічників, які працювали в «народній поліції»

10.12.2022 17:34 Борова
На деокупованих територіях Харківської області триває робота з викриття і пошуку зрадників, які добровільно пішли на співпрацю з ворогом.

Так, у селищі Борова викрили двох чоловіків і жінку, які працювали в незаконно створеному окупантами правоохоронному органі.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області, передає «Слобідський край».

«Викрили у скоєнні злочинів 31-річну жінку, 31-річного та 27-річного місцевих мешканців працівники Ізюмського районного управління поліції», – йдеться у повідомленні.

Один чоловік з квітня працював «старшим патрульним». Він допитував жителів, здійснював патрулювання, арештовував автомобілі, виявляв та вилучав боєприпаси.

Борова. Викрили трьох зрадників, які працювали у так званій «народній поліції»

Другий чоловік з квітня обійняв посаду «оперуповноваженого». Він патрулював територію, відбирав пояснення та допитував місцевих жителів.

Жінка була «дізнавачем». Вона проводила «досудове розслідування» кримінальних проступків. Також вона призначала затриманим громадянам «покарання» у вигляді громадських робіт та контролювала їх виконання, додають у пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

Усім їм 9 грудня заочно повідомили про підозру за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у середині листопада Харківська обласна прокуратура повідомила про підозру 64-річному жителю Борової, який під час окупації співпрацював з ворогом.

Також у листопаді в Богуславській загальноосвітній школі селища Борова знайшли російські підручники.

Більше дізнатися про події у селищі Борова можна тут.