Російські війська обстріляли фермерське господарство у селі Підлиман

12.12.2022 19:03 Борова

Російські війська вкотре обстріляли Борівську громаду Харківської області. Цього разу снаряди окупантів влучили у фермерське господарство у селі Підлиман. За декілька днів до цього в селі Загризове внаслідок обстрілу загинула жінка.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Борівської селищної військової адміністрації Олександр Тертишний.

10 грудня окупаційні війська обстріляли фермерське господарство в селі Підлиман. На підприємстві знаходився охоронець, який отримав поранення. Його одразу ж було доставлено в обласну лікарню, де чоловіку надали допомогу.

— Він зараз у лікарні. У нього пошкоджені рука та нога. Однак його з реанімації перевели ще ввечері у суботу.  Вже стан стабільний – розповідає «Слобідському краю» Олександр Тертишний.

Крім того, на фермі було пошкоджено два комбайни, три трактори та інша техніка.

До цього 6 грудня російський снаряд повністю знищив приватний будинок у селі Загризове. У результаті обстрілу загинула завідувачка Загризівського сільського будинку культури. Її чоловік отримав поранення.

— На жаль, на східних теренах нашої громади неспокійно. У громаді часто бувають «прильоти». Найбільше у населених пунктах, які межують з Луганською областю – Першотравневе, Вишневе, Чернещина, Ізюмське, – інформує начальник Борівської військової адміністрації.

10 днів тому на східних околицях Борівської громади також відбувся обстріл, у результаті якого загинуло 150 овець на одній з ферм.

Нагадаємо, що в селищі Борова викрили двох чоловіків і жінку, які працювали в незаконно створеному окупантами правоохоронному органі.

А також у Боровій установили модульний будинок для місцевої «швидкої». Відділення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на Борівщині допомогла облаштувати польська благодійна організація.

Борова — новини читайте тут.