На Борівщині окупанти проводять "перепис" населення та автомобілів

17.05.2022 17:15 Борова

У тимчасово окупованій Борівській громаді загарбники проводять своєрідний перепис населення.

У Борівській громаді залишаються скупчення живої сили та техніки ворога. Зокрема, вони розміщуються на півдні та південному сході ТГ, а також у малих селах на кордонах з Луганською та Донецькою областями. Про це повідомили у Борівській селищній раді.

Окупаційна комендатура разом з місцевими зрадниками продовжує тимчасово керувати громадою. Нові “старости” поширюють пропагандистську інформацію щодо стану справ на фронті, говорять нібито Харків захоплений, а влада Києва капітулює.

– В окупації почали себе активно проявляти представники маргіналізованих груп суспільства, які тепер безкарно та за підтримки окупантів займаються крадіжками, пограбуваннями, пишуть у комендатуру доноси та скарги на знайомих і сусідів, повідомляють рашистам інформацію про людей і місцевість, яка тих цікавить. У Підлимані навіть з’явився пункт прийому краденого майна, де відкрито скупляють награбоване, – повідомляють у селищній раді.

Крім того, окупанти намагаються провести перепис населення та автомобілів. У Пісках-Радьківських вони обходили домівки та створювали “реєстри” потребуючих у ліках, записували особисті дані борівчан. Для перепису автомобілів загарбники також створюють “списки” – кому, скільки та для яких машин потрібно пального. Таким чином переписують дані про всі транспортні засоби в селі.

Гуманітарну допомогу окупанти видають лише під запис відеокамери та в обмеженій кількості. Люди, які дійсно потребують допомоги, не можуть просто прийти та отримати продукти.

Нагадаємо, деякі поліцейські Борівської громади перейшли на бік ворога, їх уже звільнили з посад.