На Борівщині окупанти збільшують військову присутність та вдають із себе «рятівників»

24.06.2022 19:20 Борова

У Борівській громаді Харківської області збільшується кількість військових підрозділів окупантів. Вони помічені у багатьох населених пунктах громади.

Про це повідомляє Борівська селищна рада.

Найбільше своїх військових окупанти розміщують у Боровій, Богуславці, Гороховатці, Бахтині, Підлимані, Пісках-Радьківських, Нижчому та Вищому Солоних. Особливо багато солдатів та техніки знаходиться у лісах поблизу Пісків-Радьківських. Інші війська проходять через громаду транзитом у напрямку Донецької області.

У Боровій росіяни встановили укріплений блокпост і окопалися поблизу автовокзалу. Посилено перевіряють документи та контролюють рух через селище.

Також окупанти після всіх злочинів, які вони вчинили на території України, намагаються вдавати із себе «благодійників» – періодично показово роздають гуманітарну допомогу.

Росіяни завезли до Пісків-Радківських цеглу для ремонту місцевої школи, але зруйновану школу мають відбудовувати місцеві жителі. Окупанти самостійно відновлюють тільки ті об’єкти, які мають військовий інтерес. Наприклад, нещодавно вони відновили місток у село Нижче Солоне, який може використовуватися для проїзду військової техніки.