Освітяни Борівської громади отримали ноутбуки

03.11.2022 20:02 Борова

Вчителі, які дистанційно навчають дітей у Борівській громаді Харківської області, отримали ноутбуки, щоб здійснювати освітній процес в умовах війни.

Як повідомили в Борівській селищній раді, загалом освітяни громади отримали 101 ноутбук.

Комп’ютерна техніка надійшла за сприяння компанії Google та фонду ЮНЕСКО. Загалом Україна отримала 30000 ноутбуків для закладів освіти, з них 5186 – для вчителів Харківщини, з яких 101 – для Борівщини.

«Під час окупації Борівщини та внаслідок бойових дій, спричинених російською агресією, матеріально-технічна база закладів освіти значно постраждала. Частина техніки була викрадена або знищена, приміщення шкіл зазнали значних пошкоджень та руйнувань, одна школа повністю зруйнована. Та, попри все, наші педагоги продовжують працювати і з 1 вересня навчають дітей онлайн», – ідеться у повідомленні.

Передані ноутбуки допоможуть забезпечити якісну дистанційну освіту для школярів Борівської громади, кажуть в селищній раді.

Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет запевнив, що ноутбуки отримали майже всі освітні заклади області, навіть ті, які були деокуповані в ході контрнаступу ЗСУ на початку осені.

«Це є велика підтримка і держави, і наших міжнародних партнерів саме Харківщині, яка є форпостом України сьогодні», – сказав міністр.